Kto widział zaginioną 87-latkę?

21 sierpień 2019
Autor: 
Kto widział zaginioną 87-latkę?

Policja wraz z rodziną i mieszkańcami Dąbroszyna szuka od wtorku zaginionej 87-letniej Heleny Majchrowskiej. Kobieta ma problemy ze zdrowiem, więc rodzina prosi każdą osobę, która mogła widzieć 87-latkę o pomoc i kontakt.

We wtorek 20 sierpnia rano 87-letnia Helena Majchrowska wyszła ze swojego domu w Dąbroszynie i do tej pory nie wróciła. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety, która ma demencję oraz uszkodzony błędnik, więc ciężko się z nią porozumieć.

Rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. W akcję poszukiwawczą 87-latki zaangażowała się nie tylko rodzina. Starszej pani szuka policja, straż pożarna i straż leśna oraz mieszkańcy Dąbroszyna. W poszukiwaniach bierze udział 30 policjantów, drony oraz łódź za pomocą której sprawdzana jest rzeka Warta.

Pani Helena Majchrowska była ostatni raz widziana we wtorek 20 sierpnia o godz. 6.20. W momencie zaginięcia była ubrana w granatową kurtkę, miała ubrany fartuch lub spódnicę, a na nogach buty typu crocs. Miała również ze sobą torbę w czarno-czerwone paski oraz poduszkę.

Jeżeli ktokolwiek widział panią Helenę proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 515 723 050 lub z policją pod numerem 997 lub 112.

Dziś pani Helena była widziana na dworcu kolejowym w Kostrzynie nad Odrą.

Źródło: gorzowianin.com

AKTUALIZACJA, 23.08:

Poszukiwana kobieta Helena MAJCHROWSKA została odnaleziona i wróciła do miejsca zamieszkania.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u