Kto widział zaginioną 87-latkę?

21 sierpień 2019
Autor: 
Kto widział zaginioną 87-latkę?

Policja wraz z rodziną i mieszkańcami Dąbroszyna szuka od wtorku zaginionej 87-letniej Heleny Majchrowskiej. Kobieta ma problemy ze zdrowiem, więc rodzina prosi każdą osobę, która mogła widzieć 87-latkę o pomoc i kontakt.

We wtorek 20 sierpnia rano 87-letnia Helena Majchrowska wyszła ze swojego domu w Dąbroszynie i do tej pory nie wróciła. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety, która ma demencję oraz uszkodzony błędnik, więc ciężko się z nią porozumieć.

Rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. W akcję poszukiwawczą 87-latki zaangażowała się nie tylko rodzina. Starszej pani szuka policja, straż pożarna i straż leśna oraz mieszkańcy Dąbroszyna. W poszukiwaniach bierze udział 30 policjantów, drony oraz łódź za pomocą której sprawdzana jest rzeka Warta.

Pani Helena Majchrowska była ostatni raz widziana we wtorek 20 sierpnia o godz. 6.20. W momencie zaginięcia była ubrana w granatową kurtkę, miała ubrany fartuch lub spódnicę, a na nogach buty typu crocs. Miała również ze sobą torbę w czarno-czerwone paski oraz poduszkę.

Jeżeli ktokolwiek widział panią Helenę proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 515 723 050 lub z policją pod numerem 997 lub 112.

Dziś pani Helena była widziana na dworcu kolejowym w Kostrzynie nad Odrą.

Źródło: gorzowianin.com

AKTUALIZACJA, 23.08:

Poszukiwana kobieta Helena MAJCHROWSKA została odnaleziona i wróciła do miejsca zamieszkania.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Jak pomóc bezdomnym zwierzętom? Praktyczne wskazówki dla zwierzolubów

  Jak pomóc bezdomnym zwierzętom? Praktyczne wskazówki dla zwierzolubów

  W 2020 roku w schroniskach w całej Polsce znajdowało się ponad 92 tys. psów oraz ponad 32 tys. kotów. Tak wynika z raportu Głównego Inspektoratu Weterynarii. Wiele zwierząt wciąż przebywa na ulicach i nie mają bezpiecznego schronienia oraz dachu nad głową. Są pozostawione na pastwę losu. Na szczęście są sposoby na to, żeby im pomóc.

 • Fundacja McDonalda wspiera gorzowski szpital

  Fundacja McDonalda wspiera gorzowski szpital

  Oddział pediatryczny Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. wzbogacił się o dziesięć łóżek. Będą z nich korzystać rodzice przebywający ze swoimi dziećmi na oddziale. Wsparcia udzieliła Fundacji Ronalda McDonalda.

 • Kolejna Jadłodzielnia w Zielonej Górze

  Kolejna Jadłodzielnia w Zielonej Górze

  3 marca w Zielonej Górze została otwarta nowa, trzecia już Jadłodzielnia. Dwie pozostałe znajdują się przy ulicy Moniuszki i na Zaciszu. 

 • Akcja! #Wakacyjna reklamacja

  Akcja! #Wakacyjna reklamacja

  Wakacje za nami! Nie wszyscy będą jednak je miło wspominać. Wielu konsumentów doświadczyło trudności np. z opóźnionym lub odwołanym lotem, wynajmem auta, rezerwacją pokoju hotelowego, czy z biurem podróży… Odpowiedzią na to może być Twoja reklamacja. Europejskie Centrum Konsumenckie w ramach kampanii „Akcja! #Wakacyjna reklamacja” – zachęca do egzekwowania swoich praw!

 • Rotary Club spełnia marzenie Julki

  Rotary Club spełnia marzenie Julki

  Julia Błasik jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze. Dziewczynka ma jednostronną wadę słuchu w stopniu umiarkowanym, co utrudnia jej codzienne funkcjonowanie.

 • Prowadzisz restaurację? Przystąp do Świątecznego Stołu Pajacyka

  Prowadzisz restaurację? Przystąp do Świątecznego Stołu Pajacyka

  Już 3 grudnia odbędzie się jubileuszowa, 20. edycja „Świątecznego Stołu Pajacyka”. Tego dnia właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10% dziennego obrotu na rzecz osób potrzebujących wsparcia żywnościowego. Jak restauratorzy mogą włączyć się do akcji?Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u