5000+ dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Wzór wniosku oraz tryby i zasady przyznania dofinansowania

22 sierpień 2019
5000+ dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Wzór wniosku oraz tryby i zasady przyznania dofinansowania Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Ustawa, która weszła w życie 14 sierpnia br. nakłada na ochotnicze straże pożarne nowe zadania, na których realizację jednostki będą otrzymywać środki finansowe z budżetu państwa. Wysokość tych środków będzie określana corocznie przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W roku 2019 będzie to kwota 82 miliony złotych.

Powołana ustawa nałożyła na komendantów powiatowych (miejskich) Państwowej Straży Pożarnej obowiązek opiniowania wniosków ochotniczych straży pożarnych o dotację a na komendantów wojewódzkich Państwowej Straży Pożarnej obowiązek przekazywania wniosków z terenu województwa do Komendanta Głównego PSP. 

Tryby i zasady przyznawania dotacji - KLIKNIJ TUTAJ

Wniosek - KLIKNIJ TUTAJ

Wniosek wypełniony - KLIKNIJ TUTAJ

Źródło: KW PSP Gorzów Wielkopolski

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u