Próbowano wysadzić i okraść bankomat? Urządzenie stanęło w płomieniach

23 sierpień 2019
Autor: 
Próbowano wysadzić i okraść bankomat? Urządzenie stanęło w płomieniach Google Street Viev

Pożar bankomatu w Witnicy koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kiedy na miejsce przybyli strażacy, z urządzenia wydobywał się gęsty dym. Teraz sprawą zajmuje się policja.

Do zdarzenia doszło w piątek, 23 sierpnia. Po godzinie 4:00 gorzowscy strażacy zostali zaalarmowani o pożarze bankomatu w banku PKO przy ulicy Sikorskiego w Witnicy. Na miejsce wysłano trzy zastępy gaśnicze.

Kiedy strażacy pojawili się na miejscu, zastali bardzo duże zadymienie. Pomimo to już po kilku minutach działań sytuacja została opanowana. Na szczęście ogień nie zdołał rozprzestrzenić się do dalszej części budynku.

Sprawa została przekazana policji. Funkcjonariusze wspólnie z biegłym z zakresu pożarnictwa będą teraz przeprowadzać szczegółowe oględziny. Zdaniem świadków bankomat chciano zdewastować, aby dostać się do kasetek z pieniędzmi. Urządzenie zostało zniszczone, ale nie okradzione, bo stanęło w płomieniach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u