Tragedia nad rzeką. Utonął 48-letni wędkarz

24 sierpień 2019
Tragedia nad rzeką. Utonął 48-letni wędkarz Gorzowiani.com/Archiwum

Do tragicznego zdarzenia doszło nad rzeką Wartą kilkanaście kilometrów od Gorzowa. 48-letni mężczyzna pojechał na ryby, ale już nie wrócił do domu. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w rzece w okolicach miejscowości Kłopotowo w gminie Witnica.

W piątek 23 sierpnia nad rzeką Wartą w okolicach wsi Kłopotowo na wysokości miejscowości Witnica doszło do tragedii. W rzece utonął 48-letni wędkarz. Na miejsce została wezwana policja i straż pożarna.

- Zaniepokojona kobieta zgłosiła zaginięcie męża, który pojechał rano na ryby, ale nie wrócił do domu. Nad rzeką odnaleziono samochód mężczyzny oraz jego rzeczy, jednak 48-latka nigdzie nie było. Na miejsce została wysłana straż pożarna wraz z łodzią, która zlokalizowała w rzece zwłoki mężczyzny i wyciągnęła je na brzeg – opowiada dyżurny wojewódzkiego stanowiska koordynacji ratownictwa Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Gorzowie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator.

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.