Tysiące butelek po piwie rozsypało się na Trasie Północnej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

23 sierpień 2019
Autor: 
Tysiące butelek po piwie rozsypało się na Trasie Północnej w Zielonej Górze Czytelnik

Kilkaset skrzynek z butelkami po piwie wysypało się w piątek, 23 sierpnia, w Zielonej Górze. Ciężarówka zgubiła ładunek na Trasie Północnej. Nikomu nic się nie stało, ale na krajowej "32" powstały spore utrudnienia.

Zgłoszenie o rozrzuconym ładunku wpłynęło do zielonogórskich policjantów po godzinie 15:00. Na miejsce wysłano również dwa zastępy straży pożarnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd wyjeżdżał ze strefy przemysłowej w kierunku trasy S3. Wówczas z naczepy wysypały się skrzynki z butelkami po piwie.

Butelki wylądowały na drodze, potłuczone szkło było wszędzie. Dokładna przyczyna zdarzenia nie jest jeszcze znana. Możliwe, że towar nie był odpowiednio zabezpieczony.

Trasa Północna w kierunku trasy S3 została całkowicie zablokowana. Na miejscu stworzyły się długie korki. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami również na ulicy Sulechowskiej.

Godzina 16:15 - Droga w kierunku trasy S3 jest już przejezdna. Strażacy uprzątnęli butelki na pobocze.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u