Już jutro kolejna blokada starego mostu w Cigacicach!

24 sierpień 2019
Już jutro kolejna blokada starego mostu w Cigacicach! Redakcja/Archiwum

Mieszkańcy Cigacic oraz okolic ponownie zablokują stary most na dwie godziny. Akcja protestacyjna zaplanowana jest na niedzielę, potrwa dwie godziny i ma ukazać potrzebę remontu blisko 100-letniego mostu.

Liczne wakacyjne powroty a co za tym idzie wzmożony ruch na największych arteriach województwa w połączeniu z blokadą starego mostu w Cigacicach i zwężeniem na trasie S3 uprzykrzyło życie wielu kierowcom. Gigantyczne, ponad 10-kilometrowe korki na trasie S3 znacząco wydłużyły czas przejazdu z Sulechowa do Zielonej Góry. W samym korku kierowcy musieli spędzić blisko godzinę. 

Protest odbędzie się w niedzielę, 25 sierpnia, w godzinach od 17 do 19.

Więcej o samym proteście i jego powodach znajdziecie w naszym poprzednim artykule: "Mieszkańcy Cigacic protestują, zablokowali stary most na dwie godziny"Mieszkańcy Cigacic protestują, zablokowali stary most na dwie godziny"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u