Samochód dostawczy uderzył w krowę na krajowej "29". Zwierzę zginęło, kierowcy nic się nie stało (ZDJĘCIA)

24 sierpień 2019
Autor: 
Samochód dostawczy uderzył w krowę. Zwierzę zginęło, kierowcy nic się nie stało OSP Cybinka

W sobotni poranek kierowca dostawczego Iveco jadący drogą krajową nr 29 koło Uradu uderzył w... krowę.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 sierpnia, po godzinie 5:30. Kierowca samochodu dostawczego marki Iveco jechał drogą krajową nr 29 w kierunku Słubic. Na wysokości miejscowości Urad czołowo uderzył on w krowę stojącą na jezdni. Uderzenie było na tyle silne, że zwierzę wpadło do przydrożnego rowu, a z pojazdu wyciekły płyny eksploatacyjne.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z OSP w Cybince oraz patrol policji. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia zneutralizowali rozlane substancje ropopochodne. Dalsze czynności prowadzili już słubiccy policjanci.

Bliskie spotkanie z samochodem dostawczym zakończyło się dla krowy śmiercią, natomiast kierowca Iveco nie doznał poważniejszych obrażeń. - Już wcześniej wielokrotnie dochodziło w tym rejonie do kolizji z krowami. Wszystkie zwierzęta uciekały prawdopodobnie z zagrody w pobliskim Uradzie - zaznacza mieszkaniec Cybinki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u