Morderstwo na wieczorze kawalerskim. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna

24 sierpień 2019
Morderstwo na wieczorze kawalerskim. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do ataku nożownika doszło w sobotę nad ranem w Sławie. 35-latek zaatakował nożem dwóch mężczyzn, jeden zmarł na miejscu, drugi jest w ciężkim stanie w szpitalu. 

W sobotę, 24 sierpnia, nad ranem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wschowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące ataku nożownika na wieczorze kawalerskim w Sławie. Na miejsce natychmiast zadysponowano kilka patroli policji oraz pogotowie. 

35-letni mężczyzna zaatakował nożem dwóch uczestników wieczoru kawalerskiego. Niestety jeden mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu, drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację, jego stan jest stabilny.

- Wschowscy policjanci zatrzymali osobę, która ma związek z tym zdarzeniem. Wykonywane są czynności. - podaje kom. Maja Piwowarska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna nie był spokrewniony z uczestnikami imprezy.

Nowe informacje: "Brutalny atak nożownika na wieczorze kawalerskim w Sławie. Nie żyje przyszły pan młody"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u