Morderstwo na wieczorze kawalerskim. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna

24 sierpień 2019
Morderstwo na wieczorze kawalerskim. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do ataku nożownika doszło w sobotę nad ranem w Sławie. 35-latek zaatakował nożem dwóch mężczyzn, jeden zmarł na miejscu, drugi jest w ciężkim stanie w szpitalu. 

W sobotę, 24 sierpnia, nad ranem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wschowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące ataku nożownika na wieczorze kawalerskim w Sławie. Na miejsce natychmiast zadysponowano kilka patroli policji oraz pogotowie. 

35-letni mężczyzna zaatakował nożem dwóch uczestników wieczoru kawalerskiego. Niestety jeden mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu, drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację, jego stan jest stabilny.

- Wschowscy policjanci zatrzymali osobę, która ma związek z tym zdarzeniem. Wykonywane są czynności. - podaje kom. Maja Piwowarska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna nie był spokrewniony z uczestnikami imprezy.

Nowe informacje: "Brutalny atak nożownika na wieczorze kawalerskim w Sławie. Nie żyje przyszły pan młody"

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.