Brutalny atak nożownika na wieczorze kawalerskim w Sławie. Nie żyje przyszły pan młody (NOWE INFORMACJE)

24 sierpień 2019
Autor: 
Brutalny atak nożownika na wieczorze kawalerskim. Nie żyje przyszły pan młody Redakcja/archiwum

Do tragedii doszło w sobotę, 24 sierpnia, w Sławie. 35-latek zaatakował nożem dwóch mężczyzn. Jeden zmarł na miejscu, natomiast drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja zatrzymała już sprawcę. Wszyscy pochodzili z Dolnego Śląska.

Dramatyczne sceny wydarzyły się nad jeziorem Sławskim, gdzie grupa znajomych bawiła się na wieczorze kawalerskim. Około godziny 4:00 dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32 lat opuściło ośrodek w pobliżu Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Na swojej drodze napotkali oni 35-latka. Wówczas między mężczyznami doszło do sprzeczki.

Nagle uzbrojony 35-latek zaatakował obu mężczyzn. Młodszy z nich został ugodzony nożem prosto w serce. - 31-latka nie udało się uratować, zmarł na miejscu - mówi kom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie. Miał być to przyszły pan młody.

Drugi z poszkodowanych został raniony w okolice nerki. 32-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Głogowie, gdzie przeszedł operację. - Obecnie jego stan jest już stabilny - dodaje kom. Piwowarska.

Morderca od razu oddalił się z miejsca tragedii. Pomimo to został on szybko zatrzymany przez wschowskich policjantów. Mundurowi ustalili, że mieszkaniec powiatu legnickiego nie był powiązany z uczestnikami imprezy. 35-latka przewieziono na badanie krwi, w najbliższym czasie zostanie on również przesłuchany.

Policja nie zdradza, jaki mógł być motyw działania mężczyzny. Ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmuje się już Prokuratura Rejonowa we Wschowie. Wiadomo, że poszkodowani oraz sprawca byli mieszkańcami województwa dolnośląskiego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u