Auto wypadło z drogi koło Gorzowa. Kierowca miał uciec, jedna osoba w szpitalu

26 sierpień 2019
Autor: 
Auto wypadło z drogi. Kierowca miał uciec, jedna osoba w szpitalu fot. gorzowianin.com

Jedna osoba trafiła do szpitala po zdarzeniu drogowym w pobliżu jeziora Marwicko. Osobówka wypadła tam z drogi i wleciała na pobocze. Kierowca miał uciec z miejsca kolizji.

Wszystko wydarzyło się w środę, 26 sierpnia, po godzinie 18:30. Kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen jechał drogą w pobliżu jeziora Marwicko. Nagle na łuku drogi wypadł on z trasy i wleciał na pobocze.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego, patrole policji oraz zespół pogotowia. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Do szpitala przetransportowano jednego mężczyznę, który uskarżał się na ból brzucha - mówi sierż. szt. Mateusz Sławek z zespołu prasowego Lubuskiej Policji.

Pojazdem podróżowało sześć osób. Z relacji świadków wynika, że wszyscy byli pod wpływem alkoholu. - Policjanci ustalają, kto kierował pojazdem, ponieważ uczestnicy twierdzą, że uciekł on z miejsca zdarzenia. W ustaleniach pomogą zeznania świadków - dodaje sierż. szt. Sławek.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u