Agresor biegał po osiedlu z maczetą. Napastnik ranił dwie osoby i uciekł (FILM)

26 sierpień 2019
Autor: 
Agresor biegał po osiedlu z maczetą. Napastnik ranił dwie osoby i uciekł KWP Gorzów Wlkp.

Kara do 5 lat więzienia grozi 32-latkowi, który biegał z maczetą po gorzowskim osiedlu. Agresor ranił dwóch mężczyzn, jeden z nich trafił do szpitala. 32-latek usłyszał już zarzuty.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowy wieczór, 22 sierpnia. Po jednym z osiedli w Gorzowie Wielkopolskim biegał mężczyzna z maczetą w ręce. Nagle agresor zaatakował dwóch mężczyzn i od razu uciekł z miejsca zdarzenia.

- Pokrzywdzonym mężczyznom natychmiast udzielono pomocy. Jeden z nich trafił do szpitala. Na miejscu pojawiło się kilkunastu policjantów kryminalnych - relacjonuje podkom. Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Lubuskiej Policji.

W zaledwie godzinę od zdarzenia policjanci zdołali zatrzymać 32-letniego napastnika. Mężczyzna ukrywał się w mieszkaniu swojej znajomej. - Nikt nie chciał otworzyć drzwi, dlatego policjanci musieli wejść siłowo. Podejrzany był agresywny, ale został skutecznie obezwładniony - dodaje podkom. Śpiewak.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u