Osobówka uderzyła w mur w Zielonej Górze. Nagranie z momentu wypadku

29 sierpień 2019
Osobówka uderzyła w mur w Zielonej Górze. Nagranie z momentu wypadku Redakcja

Samochód osobowy uderzył w przydrożny mur w Zielonej Górze. Kierowca miał zasłabnąć. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze.

W czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 17:52 do operatora numeru alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na ulicy Pileckiego w Zielonej Górze. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i z impetem uderzył w przydrożny mur. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym dwa zastępy straży pożarnej z pobliskiej Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1. 

Podczas gdy służby ratownicze dojeżdżały na miejsce wypadku, świadkowie przystąpili do udzielania pomocy kierowcy oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało, nie była wymagana interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego. Już po kilku minutach od zgłoszenia na miejscu pojawili się strażacy, którzy zabezpieczyli wycieki z rozbitego pojazdu.

Na miejsce dojechali również policjanci. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego Volkswagenem, mężczyzna był trzeźwy. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u