Groźny wypadek pod Zieloną Górą. Auto wypadło z drogi i stanęło w płomieniach (ZDJĘCIA)

29 sierpień 2019
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. Auto wypadło z drogi i stanęło w płomieniach

Wypadek na trasie Buchałów - Drzonów koło Zielonej Góry. Kierujący samochodem osobowym wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Auto doszczętnie spłonęło, mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek, 29 sierpnia, po godzinie 15:30. Kierujący samochodem osobowym marki Seat Ibiza jechał drogą od Drzonowa w stronę Buchałowa (gmina Świdnica). Nagle na prostej drodze mężczyzna z niewiadomych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wyleciał z trasy, gdzie uderzył w drzewo. Seat stanął w płomieniach.

Wszyscy świadkowie od razu przystąpili do udzielania pomocy. Wśród nich znaleźli się m.in strażacy z OSP Leśniów Wielki, którzy koordynowali akcję. Na początku świadkowie wyciągnęli poszkodowanego mężczyznę z płonącego samochodu, a następnie część osób zajęła się gaszeniem leśnej ściółki. Jednocześnie o wypadku powiadomiono służby ratownicze.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz zastępy ochotników ze Świdnicy i Letnicy. Przybył też specjalistyczny zespół pogotowia, patrol policji z drogówki oraz samochód patrolowo-gaśniczy Lasów Państwowych.

W wyniku zdarzenia mężczyzna kierujący Seatem doznał urazu miednicy. Podejrzewa się u niego również złamanie prawej nogi. Przytomnego mężczyznę przetransportowano do szpitala.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u