Tragedia na basenie "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje mężczyzna

04 wrzesień 2019
Autor: 
Tragedia na basenie "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje mężczyzna fot. gorzowianin.com

Akcja ratunkowa na basenie "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim. Ratownicy wyłowili z wody osobę bez funkcji życiowych. Niestety życia 54-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 4 września, około godziny 14:45. Z pierwszych informacji wiemy, że ratownicy wyłowili z wody mężczyznę bez funkcji życiowych i od razu przystąpili do jego reanimacji.

Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji. - Trwa akcja reanimacyjna. Liczymy na to, że uda się uratować życie mężczyzny - mówił o godzinie 15:20 podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Lubuskiej Policji.

Niestety jak informuje portal gorzowianin.com, po trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować 54-letniego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. Zarząd Słowianki odmawia obecnie komentarza w sprawie tego, co wydarzyło się na basenie. Cały kompleks został zamknięty do odwołania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u