Tragedia na krajowej "12" koło Łęknicy. Osobówka wpadła do rowu. Kierowca zmarł

05 wrzesień 2019
Autor: 
Tragedia na krajowej "12" koło Łęknicy. Osobówka wpadła do rowu. Kierowca zmarł Redakcja/archiwum

Samochód osobowy jadący drogą krajową nr 12 zjechał z trasy i wpadł do rowu. Jak podaje straż pożarna, kierowca zmarł. Na miejscu występują utrudnienia, wprowadzono ruch wahadłowy.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego żarskich strażaków w czwartek, 5 września, o godzinie 20:13. Kierowca samochodu osobowego jadący krajową "12" na wysokości miejscowości Bronowice nagle zjechał z drogi i wpadł do rowu. - Kierowca prawdopodobnie zasłabł - relacjonuje GDDKiA.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Wiadomo, że kierowca osobówki był reanimowany. - Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci.

Na drodze krajowej nr 12 występują utrudnienia. Policja wprowadziła wahadłową organizację ruchu. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 23:00 - informuje GDDKiA.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u