Betonowe bloczki wypadły na jezdnię w Zielonej Górze

10 wrzesień 2019
Betonowe bloczki wypadły na jezdnię w Zielonej Górze Czytelnik Mścisław

Na Trasie Północnej w Zielonej Górze z samochodu dostawczego wypadły betonowe bloczki. Ładunek rozsypał się na drodze, występują utrudnienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 10 września, po godzinie 12 na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Z samochodu dostawczego, na jezdnię wypadły betonowe bloczki. Ładunek rozsypał się na drodze i znacząco utrudnił ruch w kierunku Ronda Batorego. 

Rozsypane betonowe bloczki są już zbierane przez właścicieli. Prawdopodobną przyczyną było złe zabezpieczenie ładunku.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.