Młodzi karatecy zbierają na obóz szkoleniowy w Tokio. Potrzeba 40 tys. złotych

10 wrzesień 2019
Młodzi karatecy zbierają na obóz szkoleniowy w Tokio. Potrzeba 40 tys. złotych

Klub Karate Kyokushin Zielona Góra-Ochla został założony w 2013 roku i może poszczycić się wieloma medalami zdobytymi na arenach ogólnokrajowych i międzynarodowych. Szkoleniowcy chcą zabrać swą młodzież na obóz szkoleniowy do Tokio, potrzeba jednak pieniędzy.

Zawodnicy klubu stawali wielokrotnie na podium Mistrzostw Polski juniorów, Mistrzostw Europy, turniejach międzynarodowych i lokalnych. W przyszłym roku w planach jest wyjazd na obóz szkoleniowy do Tokio. - Chcielibyśmy zabrać jak największą grupę naszych zawodników. Może dzięki Państwa pomocy uda nam się zrealizować nasze plany. - czytamy na stronie klubu.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.