Tragiczny wypadek koło Cybinki. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

13 wrzesień 2019
Autor: 
Tragiczny wypadek koło Cybinki. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne Redakcja/archiwum

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne - to bilans poważnego wypadku, do którego doszło na trasie Cybinka - Urad. Na drodze zderzyły się dwa samochody osobowe. Krajowa "29" jest zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 13 września, o godzinie 19:58. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Mercedesa jechał drogą krajową nr 29, na której rozpoczął manewr wyprzedzania. Nagle wprost przed rozpędzony pojazd miał wyjechać z lasu bez włączonych świateł kierowca Forda. Zderzenie było bardzo silne, obie osobówki zostały bardzo mocno roztrzaskane.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji ze słubickiej drogówki. - W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Kolejne dwie są ranne - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Na miejscu pracuje także prokurator. Droga krajowa nr 29 jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazd przez Rzepin.

Aktualizacja: Niestety z uwagi na rozległe obrażenia kolejna osoba nie przeżyła wypadku. Więcej informacji w artykule: Zmarła kolejna ofiara poważnego wypadku pod Cybinką. "Siła zderzenia była ogromna" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u