Ktoś celowo podpalił dwie ciężarówki w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

14 wrzesień 2019
Autor: 
Ktoś celowo podpalił dwie ciężarówki w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Redakcja

Nieznany sprawca celowo podpalił dwie ciężarówki zaparkowane przy Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. 

W piątek, 13 września, około godziny 23:30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru ciężarówki przy Szosie Kisielińskiej w Zielonej Górze. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy ze Starego Kisielina. Do czasu przyjazdu strażaków z ogniem walczyli świadkowie zdarzenia. 

Niestety mimo błyskawicznej akcji gaśniczej jedna z ciężarówek nie nadaje się już do eksploatacji, drugi z podpalonych pojazdów ma zniszczone opony. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojazdy zostały oblane łatwopalną cieczą i podpalone. Na miejscu pracują już policjanci. W pobliskim budynku zainstalowany jest monitoring. Funkcjonariusze sprawdzą, czy kamery zarejestrowały to zdarzenie. 

Podpalone ciężarówki były pojazdami specjalistycznymi, służącymi do przewozu kontenerów na odpady. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u