Zmarła kolejna ofiara poważnego wypadku pod Cybinką. "Siła zderzenia była ogromna" (ZDJĘCIA)

14 wrzesień 2019
Autor: 
Zmarła kolejna ofiara poważnego wypadku pod Cybinką OSP Cybinka

Do dwóch wzrosła liczba ofiar śmiertelnych tragicznego wypadku w okolicach Cybinki. Na krajowej "29" zderzyły się dwa samochody osobowe. Pojazdy zostały mocno roztrzaskane.

Do wypadku doszło wieczorem w piątek, 13 września. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Mercedesa jechał krajową "29", na której rozpoczął manewr wyprzedzania. Nagle wprost przed rozpędzony pojazd miał wyjechać z lasu bez włączonych świateł kierowca Forda. - Siła zderzenia była ogromna - relacjonują strażacy-ochotnicy z Cybinki.

Na miejscu tragedii zginęła pasażerka Forda, natomiast kierowca osobówki w ciężkim stanie trafił do szpitala w Zielonej Górze. Niestety z uwagi na rozległe obrażenia życia mężczyzny nie udało się uratować. W szpitalu w Słubicach nadal przebywa kierowca Mercedesa. Jego stan jest stabilny.

Droga krajowa nr 29 była zablokowana przez wiele godzin. Dokładne przyczyny wypadku ustalają słubiccy policjanci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u