Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. W akcji śmigłowiec LPR

14 wrzesień 2019
Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Poważny wypadek samochodu osobowego z motocyklem na Drodze Wojewódzkiej numer 287 pod Żarami. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

W sobotę, 14 września, około godziny 12:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z motocyklem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry-Przylepu. 

Poważnie ranny kierowca jednośladu trafił śmigłowcem do szpitala, kierowcy osobowego Audi nic poważnego się nie stało. Na miejscu pracują już policjanci. Funkcjonariusze ustalają jak doszło do tego wypadku.

Droga Wojewódzka numer 287 na odcinku Drożków - Świbna jest zablokowana!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.