Bus przewożący ciągnik na lawecie uderzył w barierki na S3 pod Zieloną Górą

14 wrzesień 2019
Bus przewożący ciągnik na lawecie uderzył w barierki na S3 pod Zieloną Górą Redakcja

Bus przewożący ciągnik rolniczy na lawecie uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana. 

W sobotę, 14 września, po godzinie 19 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie S3, na wysokości Zawady w kierunku Sulechowa. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy ze Starego Kisielina.

Na miejscu okazało się, że bus marki Volkswagen z podczepioną lawetą, na której znajdował się ciągnik rolniczy uderzył w barierki. Siła uderzenia była na tyle duża, że z pojazdu odczepiła się laweta oraz przewróciła na bok. Pojazdem podróżowały łącznie 3 osoby, jedna z nich trafiła do szpitala.

Na miejscu pracują już policjanci z zielonogórskiej drogówki, funkcjonariusze ustalają przyczyny tego zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolizja drogowa. 

Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.