Inspektorzy ITD skontrolowali autobusy MZK w Zielonej Górze. "Ujawniono nieprawidłowości" (ZDJĘCIA)

24 wrzesień 2019
Autor: 
Inspektorzy ITD skontrolowali autobusy MZK w Zielonej Górze WITD Gorzów Wlkp.

Inspekcja Transportu Drogowego skontrolowała 73 autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze. Nieprawidłowości ujawniono w pięciu przypadkach.

Funkcjonariusze pojawili się na terenie zajezdni zielonogórskiego MZK w piątek, 20 września. Załogi ITD od samego rana skontrolowały w sumie 73 pojazdy. Działania były ukierunkowane przede wszystkim na sprawdzenie stanu technicznego autobusów.

- W pięciu autobusach ujawniono nieprawidłowości. W jednym z autobusów była pęknięta szyba przednia. W innym uszkodzona opona. Dwa autobusy miały niesprawne światła cofania, a jeden autobus miał niesprawne oświetlenie tablicy rejestracyjnej - wyliczają lubuscy inspektorzy ITD.

W pozostałych 68 autobusach funkcjonariusze nie mieli najmniejszych uwag do stanu technicznego i wymaganych dokumentów. Warto dodać, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u