Popisywał się na skuterze - teraz leży w szpitalu. Trafi jeszcze do więzienia (ZDJĘCIA)

25 wrzesień 2019
Autor: 
Popisywał się na skuterze - teraz leży w szpitalu. Trafi jeszcze do więzienia KMP Zielona Góra

Młody zielonogórzanin postanowił popisać się przed swoimi koleżankami jak świetnie radzi sobie na skuterze. 25-latek przecenił swoje umiejętności i ze złamanymi kończynami trafił do szpitala. Później czeka go jeszcze kara więzienia.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 24 września, na ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. Wieczorem 25-letni mężczyzna postanowił popisywać się swoimi umiejętnościami jazdy na skuterze przed koleżankami. Zielonogórzanin przecenił jednak swoje możliwości i już po chwili przewrócił się na wysokości ul. Waszczyka.

- Upadek był tak niefortunny, że mężczyzna nie mógł wstać i konieczne było wezwanie pogotowia ratunkowego. Mężczyzna miał złamaną rękę i nogę. Decyzją lekarza został zabrany do szpitala - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Mężczyzna jeszcze przez długi czas będzie ponosił konsekwencje swojego upadku. Dodatkowo w trakcie sprawdzania danych okazało się, że 25-latek jest poszukiwany do odbycia kary. Zielonogórzanin tuż po wyjściu ze szpitala trafi więc wprost do aresztu, gdzie odbędzie kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.