Mglisty poranek na drogach. Doszło do jednego wypadku pod Kożuchowem

04 październik 2019
Autor: 
Mglisty poranek na drogach. Doszło do jednego wypadku pod Kożuchowem

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Wojewódzkiej numer 296 w Stypułowie pod Kożuchowem. Warunki panujące na drogach są niebezpieczne, w wielu regionach naszego województwa występują mgły. 

W piątek, 4 października, około godziny 8 rano doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Renault oraz Volkswagen. Kierująca pojazdem marki Renault wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy Volkswagena w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. 

- Kierowca z Volkswagena trafił do szpitala. - podaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Mężczyzna przejdzie szczegółowe badania w szpitalu. Na miejscu zdarzenia pracują już policjanci z Nowej Soli. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u