Poważny wypadek na trasie S3. Ciężarówka zderzyła się z osobówką

04 październik 2019
Autor: 
Poważny wypadek na trasie S3. Ciężarówka zderzyła się z osobówką Fot. Wojciech J.

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło na trasie S3 pod Międzyrzeczem. W tył osobówki uderzył samochód ciężarowy. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

W piątek, 4 października, o godzinie 8:15, służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na 136 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry. Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji.  

Na miejscu okazało się, że samochód ciężarowy z naczepą najechał na tył osobówki marki Mercedes. Po zderzeniu zestaw przewrócił się na bok, całkowicie blokując przejazd w kierunku Zielonej Góry. Kierowca ciężarówki do samego końca próbował uniknąć zderzenia. 

- Z relacji świadków wiemy, że Mercedes jechał bardzo wolno. - podaje st. asp. Justyna Łętowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Na szczęście nikt nie został ranny, kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 

Policjanci wyznaczyli już objazdy przez węzeł Międzyrzecz Południe oraz przez tzw. Starą Trójkę. Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry może być zablokowana przez kilka godzin.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u