Zderzenie 5 pojazdów na DK92. Dwóch policjantów trafiło do szpitala

08 październik 2019
Zderzenie 5 pojazdów na DK92. Dwóch policjantów trafiło do szpitala Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na Drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Wilkowo zderzyło się 5 pojazdów, w tym radiowóz. Dwóch policjantów trafiło do szpitala. Droga jest zablokowana.

We wtorek, 8 października, kilka minut po godzinie 13 na Drodze Krajowej numer 92 w miejscowości Wilkowo doszło do zderzenia 5 pojazdów, w tym radiowozu. Rannych zostało dwóch policjantów. Funkcjonariusze trafili do szpitala na szczegółowe badania, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Prawdopodobny przebieg zdarzenia polegał na tym, iż jadący od strony ronda pojazd zatrzymał się celem skręcenia w lewo do miejscowości Świebodzin. Jadący za nim pojazd typu laweta, aby nie uderzyć w niego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do uderzenia w bok radiowozu, który następnie zderzył się z kolejnymi dwoma pojazdami. - podaje mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Droga Krajowa numer 92 jest obecnie całkowicie zablokowana.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u