Korczyców: Koń utknął w studzience. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

14 październik 2019
Korczyców: Koń utknął w studzience. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Koń utknął w niezabezpieczonej studzience w miejscowości Korczyców, w powiecie krośnieńskim. Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy straży pożarnej.

W poniedziałek, 14 października, około godziny 17:20 krośnieńscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące konia, który wpadł do szamba i nie może się z niego wydostać. Na miejsce zdarzenia zadysponowano łącznie 3 zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce i wstępnym rozpoznaniu okazało się, że zwierzę utknęło jedną z nóg w studzience. Koń był już mocno osłabiony. 

Strażacy w kilka minut uwolnili konia i przekazali go pod opiekę właściciela. Metrowa studzienka została zabezpieczona przed podobnymi sytuacjami.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.