Słubice: 13-latek bawił się petardą. Wybuch urwał mu dłoń. W akcji LPR (ZDJĘCIA)

15 październik 2019
Autor: 
Słubice: 13-latek bawił się petardą. Wybuch urwał mu dłoń KPP Słubice

W Słubicach petarda wybuchła w ręce 13-letniego chłopca. Eksplozja była na tyle silna, że dziecko straciło dłoń. Policja ustala, gdzie chłopiec pozyskał petardę.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu we wtorek, 15 października, przed godziną 15:00. Na jednej z ulic w Słubicach w dłoni 13-latka eksplodowała petarda. - Wybuchła ona w prawej dłoni - relacjonuje podkom. Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej policji.

Na miejsce przyjechał podstawowy i specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji. Dodatkowo do działań skierowano ekipę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Wiadomo, że siła wybuchu była na tyle duża, iż dłoń 13-latka została poważnie rozerwana.

- Nastolatek po opatrzeniu został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala w Szczecinie - dodaje podkom. Jankowska. Miejscowa policja ustala już, skąd petarda znalazła się w rękach 13-latka.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u