Potrącenie starszej kobiety w Zielonej Górze. "Przechodziła na zielonym" (ZDJĘCIA)

15 październik 2019
Potrącenie starszej kobiety w Zielonej Górze Redakcja

Na skrzyżowaniu ulic Batorego, Rzeźniczaka i Zamoyskiego w Zielonej Górze kierowca samochodu osobowego potrącił pieszą. Starsza kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 października, około godziny 19:00. Kierowca samochodu marki Toyota Hilux jechał ulicą Rzeźniczaka. Kiedy dojechał do skrzyżowania z ul. Batorego, skręcił w kierunku centrum miasta, a następnie potrącił kobietę przechodzącą po przejściu dla pieszych.

Seniorka upadła na drogę i nie była w stanie się podnieść. Kilka sekund później przy kobiecie zebrało się wiele osób, które powiadomiły służby i udzielały pierwszej pomocy. Jak informują świadkowie, seniorka przechodziła przez drogę na zielonym świetle.

Na miejsce przybył podstawowy zespół pogotowia oraz patrol policji. Poszkodowana kobieta została opatrzona przez ratowników medycznych, a następnie przetransportowana do szpitala.

Na miejscu nieustannie pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zablokowany jest lewy pas ul. Batorego w kierunku ulicy Energetyków.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u