Zielona Góra: Wybił szybę w autobusie MZK. Został zatrzymany dzięki centrum monitoringu

16 październik 2019
Zielona Góra: Wybił szybę w autobusie MZK. Został zatrzymany dzięki centrum monitoringu Bezpieczna Zielona Góra

Agresywny mężczyzna wybił szybę w autobusie MZK w Zielonej Górze. Policji w zatrzymaniu pomogło Centrum Monitoringu.

We wtorek, 15 sierpnia, około godziny 14:35 dyżurny zielonogórskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który wybił szybę w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. W działania zaangażowane zostało Centrum Monitoringu Wizyjnego, przeanalizowane zostały nagrania z kamer. Już po kilku minutach ustalono wizerunek sprawcy.

Na nagraniu z kamer widać moment ataku. Agresywny mężczyzna wybił szybę w autobusie, który stał przed przejściem dla pieszych oraz zaczął kopać w pojazd i uderzać pięściami w okna. Policję o zdarzeniu powiadomił kierowca.

Dzięki zaangażowaniu pracowników Centrum Monitoringu Wizyjnego lokalizacja napastnika została szybko ustalona i przekazana policji. Mężczyzna został zatrzymany, był zaskoczony.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u