Zielona Góra: Wandale niszczą miejskie mienie. Centrum Monitoringu Wizyjnego w akcji

16 październik 2019
Autor: 
Zielona Góra: Wandale niszczą miejskie mienie. Centrum Monitoringu Wizyjnego w akcji Bezpieczna Zielona Góra

Nocne dewastacje po pijaku to chleb powszedni. Centrum Monitoringu Wizyjnego w Zielonej Górze pomaga policji w ustaleniu oraz zatrzymaniu sprawców. 

Środa, 15 października, środek nocy, operatorzy monitoringu zauważają w parku za przystankiem przy ulicy Wojska Polskiego w Zielonej Górze grupę młodych osób, które będąc pod wpływem alkoholu demolują ławkę. Incydent został zgłoszony dyżurnemu policji. Na miejsce zadysponowany został patrol.

Operator Monitoringu Wizyjnego udostępnił również bieżący obraz z kamery do wglądu dyżurnego policji. Już po kilku minutach na miejscu pojawił się patrol funkcjonariusze zatrzymali oraz wylegitymował sprawców.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie skali dewastacji oraz wyceny szkody. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u