Zielona Góra: Wandale niszczą miejskie mienie. Centrum Monitoringu Wizyjnego w akcji

16 październik 2019
Zielona Góra: Wandale niszczą miejskie mienie. Centrum Monitoringu Wizyjnego w akcji Bezpieczna Zielona Góra

Nocne dewastacje po pijaku to chleb powszedni. Centrum Monitoringu Wizyjnego w Zielonej Górze pomaga policji w ustaleniu oraz zatrzymaniu sprawców. 

Środa, 15 października, środek nocy, operatorzy monitoringu zauważają w parku za przystankiem przy ulicy Wojska Polskiego w Zielonej Górze grupę młodych osób, które będąc pod wpływem alkoholu demolują ławkę. Incydent został zgłoszony dyżurnemu policji. Na miejsce zadysponowany został patrol.

Operator Monitoringu Wizyjnego udostępnił również bieżący obraz z kamery do wglądu dyżurnego policji. Już po kilku minutach na miejscu pojawił się patrol funkcjonariusze zatrzymali oraz wylegitymował sprawców.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie skali dewastacji oraz wyceny szkody. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.