Pijana 11-latka na placu zabaw w Gorzowie. Dziecko trafiło do szpitala

27 październik 2019
Autor: 
Pijana 11-latka na placu zabaw w Gorzowie Redakcja/archiwum

Kiedy nieprzytomna 11-latka trafiła do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Karetka pogotowia zabrała dziecko z placu zabaw przy ulicy Wyszyńskiego. Sprawą zajmie się teraz sąd.

W sobotnie popołudnie, 26 października, zespół pogotowia z Gorzowa został wysłany na plac zabaw przy ulicy Wyszyńskiego. Z informacji uzyskanych od przechodniów wynikało, że pomocy potrzebuje nieprzytomna dziewczynka. Ratownicy medyczni zaopiekowali się dzieckiem i na noszach przetransportowali je do ambulansu. W międzyczasie zespół karetki nabrał podejrzeń, że dziewczynka może być pod wpływem alkoholu.

Kiedy 11-latka trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy, przeprowadzono badania oraz pobrano krew. - Wyniki krwi dadzą odpowiedź ile miała alkoholu w swoim organizmie. Sprawą będzie zajmował się teraz sąd rodzinny i nieletnich - mówi podkom. Marzena Śpiewak z Lubuskiej Policji.

Po wszystkich badaniach dziecko zostało przekazane opiekunom. Wszelkie okoliczności tego incydentu ma wyjaśnić postępowanie. - Przestępstwo związane z rozpijaniem nieletnich jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo jej pozbawienia do dwóch lat - dodaje podkom. Śpiewak.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u