Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

27 październik 2019
Autor: 
Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie S3 koło Zielonej Góry. Na miejscu dachował samochód osobowy. Droga szybko została zakorkowana.

Do wypadku doszło w niedzielę, 27 października, po godzinie 20:50. Kierowca osobowego Forda jechał trasą S3 od Zielonej Góry w kierunku Sulechowa. Na wysokości miejscowości Stożne prawdopodobnie nie zauważył zwężenia drogi i najechał na górkę z piachem. Później pojazd wybił się z wysepki i dachował rozrzucając separatory drogowe.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji. Według zgłoszenia, które wpłynęło do służb, kierowca miał być uwięziony w samochodzie. - Mężczyzna zdołał jednak wyjść z pojazdu o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem ratowników - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci z zielonogórskiej drogówki. Trasa S3 w kierunku Sulechowa była zablokowana przez blisko pół godziny. W tym czasie na drodze zdążył stworzyć się kilkukilometrowy korek. Obecnie jak informuje straż pożarna, ruch odbywa się już jednym pasem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u