Poważny wypadek pod Ciborzem. Ranne dwie osoby. W akcji śmigłowiec LPR

29 październik 2019
Autor: 
Poważny wypadek w Ciborzu. Ranna jedna osoba. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na trasie Skąpe-Cibórz samochód osobowy uderzył w barierki. Ranne zostały dwie osoby. Na miejscu pracowały służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.

We wtorek, 29 października, około godziny 12:30 do dyspozytor numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego marki Daewoo Lanos na trasie Skąpe-Cibórz. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. 

Na miejscu okazało się, że kierujący pojazdem uderzył w metalowe bariery. Pasażerka została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala, zaś kierujący został opatrzony na miejscu zdarzenia. Przyczyny tego wypadku obecnie nie są znane.

Na miejscu pracują już świebodzińscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Droga jest zablokowana.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u