Dwa samochody zderzyły się na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana!

01 listopad 2019
Autor: 
Dwa samochody zderzyły się na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana! Fot. Adrian Szymaczak

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3, na wysokości Raculi. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Droga w kierunku Sulechowa jest obecnie zablokowana!

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 listopada, około godziny 18 na trasie S3, na wysokości Raculi. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. Droga w kierunku Sulechowa jest obecnie całkowicie zablokowana, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

W dwóch samochodach osobowych podróżowało łącznie 5 osób, jedna z nich trafiła pod opiekę ratowników medycznych, gdyż uskarżała się na ból ręki. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane najprawdopodobniej jako kolizja drogowa.

Godzina 18:40 - Ruch w kierunku Sulechowa odbywa się jednym pasem.

Godzina 20:25 - Rozbite pojazdy zostały uprzątnięte, ruch odbywa się płynnie bez utrudnień.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u