Poważny wypadek na Trasie S3 pod Nowym Miasteczkiem. Droga jest zablokowana!

06 listopad 2019
Autor: 
Poważny wypadek na Trasie S3 pod Nowym Miasteczkiem. Droga jest zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na Trasie S3 w pobliżu Nowego Miasteczka, doszło do wypadku trzech pojazdów. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana!

W środę, 6 listopada, około godziny 17, służby ratownicze z powiatu nowosolskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na Trasie S3, pod Nowym Miasteczkiem. Na miejsce zadysponowano łącznie 3 zastępy straży pożarnej. W wypadku brały udział dwa samochody ciężarowe i osobówka. 

Ze wstępnych informacji wynika, że w tył ciężarówki stojącej na pasie awaryjnym uderzyła druga ciężarówka, jeden z pojazdów wjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. W rozbite pojazdy uderzył jeszcze samochód osobowy. Trzema pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, nikomu nic poważnego się nie stało. 

Na miejscu pracuje nowosolska policja, funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Droga w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazd przez Nowe Miasteczko. Zdaniem GDDKiA utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u