Poważny wypadek dwóch aut pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana! (ZDJĘCIA)

12 listopad 2019
Autor: 
Poważny wypadek dwóch aut pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Wojewódzkiej numer 282 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracowały służby ratownicze, droga jest obecnie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Wilkanowo.

We wtorek, 12 listopada, około godziny 13:30 zielonogórskie służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku dwóch samochodów osobowych na Drodze Wojewódzkiej numer 282 około kilometra za miejscowością Wilkanów. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Po wstępny rozpoznaniu okazało się, że doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch osobówek Volkswagena i Mercedesa.

Łącznie dwie osoby zostały zabrane do szpitala, jedna z podejrzeniem urazu kręgów szyjnych. Na miejscu pracują już policjanci z zielonogórskiej drogówki. Funkcjonariusze ustalają dokładny przebieg wypadku.

Droga jest całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy przez Wilkanowo.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u