Dwa zderzenia drogowe w okolicy Świebodzina

22 listopad 2019
Dwa zderzenia drogowe w okolicy Świebodzina Andrzej Lubera

Do dwóch kolizji drogowych doszło dziś nad ranem w okolicy Świebodzina. Na szczęście odbyło się bez ofiar. 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed godz 6 na autostradzie A2, 53 km w kierunku na Poznań. Kierujący samochodem Dacia najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i wyjechał z drogi. Nie było osób rannych. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 

Do drugiego zdarzenia doszło około godz. 7.40 na ulicy Poznańskiej w Świebodzinie. Na wyjeździe z miasta w kierunku  drogi K92 kierująca Peugeotem 308 nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu kierowcy VW Transporter. Doszło do zderzenia w wyniku którego kierująca trafiła do szpitala. 

- Najprawdopodobniej to zdarzenie również będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, KPP Świebodzin. - Czekamy na wyniki badań. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u