Osobówka uderzyła w dzika na krajowej "27" (ZDJĘCIA)

28 listopad 2019
Autor: 
Osobówka uderzyła w dzika na krajowej "27"

Groźnie skończyło się spotkanie Forda z dzikiem na  krajowej  27. W pobliżu miejscowości Piaski samochód uderzył w zwierzę przebiegające przez jezdnię. Dzik nie przeżył.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek, 28 listopada, około godziny 19:00. Kierowca samochodu marki Ford jechał krajową "27" w kierunku Zielonej Góry. Nagle w pobliżu miejscowości Piaski przed maskę wybiegł mu dzik. Mężczyzna nie miał szans na uniknięcie zdarzenia i uderzył w zwierzę. Uderzenie było bardzo silne, przód osobówki został mocno zniszczony.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz ochotników z OSP Świdnica. Przybył również patrol policji oraz służba drogowa. Pomimo silnego zderzenia kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Bliskie spotkanie z samochodem zakończyło się dla dzika śmiercią. Jego ciało zostało zabezpieczone przez specjalistów.

Ruch na drodze krajowej nr 27 odbywał się wahadłowo. Po załadowaniu pojazdu na lawetę trasa została całkowicie odblokowana.

Fot. OSP Świdnica

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u