Kierująca nie opanowała pojazdu. Wjechała w drzewo

29 listopad 2019
Kierująca nie opanowała pojazdu. Wjechała w drzewo Adobe Stock

W piątek, około godz. 9 doszło do zdarzenia drogowego, trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 297, pomiędzy miejscowościami Kożuchów i Szprotawa, na wysokości Długiego.

- Kierująca Oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na bok i uderzyła w drzewo - informuje sierż. Arkadiusz Szlachetko, pełniący obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. - Samochodem podróżowały trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko. Wszyscy zostali zabrani do szpitala w celu zbadania.

Droga jest już przejezdna.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.