Pijani ojciec z synem przyjechali na skuterach pod sklep po alkohol

11 grudzień 2019
Pijani ojciec z synem przyjechali na skuterach pod sklep po alkohol Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał każdy z dwóch zatrzymanych do kontroli mężczyzn, która miała miejsce we wtorek, 10 grudnia br., w Dobiegniewie. Motorowerzystów zatrzymał dzielnicowy z Posterunku Policji w Dobiegniewie.

We wtorek, 10 grudnia, dzielnicowy z Dobiegniewa, sierż. szt. Piotr Kruk zauważył na ulicy Wyszyńskiego dwóch motorowerzystów, którzy podjechali pod jeden ze sklepów. Cała sytuacja miała miejsce kilkanaście minut po godzinie 11. Dzielnicowy zwrócił uwagę, że obaj motorowerzyści mieli problem z utrzymaniem równowagi na jednośladach oraz ze sprawnym ich zatrzymaniem i zaparkowaniem. Kiedy zdjęli kaski dzielnicowy już wiedział, że obaj mężczyźni, to mieszkańcy Dobiegniewa, którzy prawdopodobnie posiadają zakaz prowadzenia pojazdów.

W trakcie legitymowania okazało się, że obaj mężczyźni to ojciec i syn w wieku 57 i 34 lat. W trakcie interwencji czuć było od obu alkohol, mimo to zgodnie tłumaczyli, że przyjechali do sklepu jeszcze go dokupić. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że jeden i drugi motorowerzysta miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Potwierdziły się również przypuszczenia dzielnicowego, bo obaj motorowerzyści posiadali zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz oboje odpowiedzą przed sądem za swoje nierozsądne zachowanie.

Źródło: mł. asp. Tomasz Bartos - Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Kraj.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.