Sylwester miejski w Zielonej Górze. Będzie dyskoteka oraz pokaz fajerwerków!

11 grudzień 2019
Sylwester miejski w Zielonej Górze. Będzie dyskoteka oraz pokaz fajerwerków! Pixabay.com

W Zielonej Górze wspólnie przywitamy Nowy Rok 2020 na parkingu Centrum Biznesu. Będzie Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowiek oraz pokaz fajerwerków!

Wspólne przywitanie Nowego Roku 2020 w Zielonej Górze odbędzie się 31 grudnia, już od godziny 22.00 na parkingu Centrum Biznesu. Mieszkańcy miasta będą bawić się na Sylwestrowej Dyskotece Dorosłego Człowieka. Będzie również muzyczna bitwa. W starciu na największe przeboje muzyki rozrywkowej zmierzą się DJ Bamse polskie hity i DJ Vonsky hity zagraniczne. Spotkanie uświetni Grupa Escape.

Jak informuje Zielonogórski Ośrodek Kultury, życzenia noworoczne złożymy podczas niepowtarzalnej, profesjonalnej trwającej 5 minut oprawy pirotechnicznej.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

  • Wystrzałowy Sylwester (film)

    Wystrzałowy Sylwester (film)

    Zadbajmy wspólnie o to, aby koniec starego i początek Nowego Roku był dla wszystkich mieszkańców miasta miły i bezpieczny. Od wielu lat nieodłącznym akcentem tego okresu są fajerwerki, które mimo swojej atrakcyjności – przy niewłaściwym ich używaniu – mogą być przyczyną wielu kłopotów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.