Świąteczne przygotowania w Lubuskim Centrum Winiarstwa

11 grudzień 2019
Świąteczne przygotowania w Lubuskim Centrum Winiarstwa Adobe Stock

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Przygotuj się do tego wyjątkowego wydarzenia w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze.

14 grudnia zapraszamy na Enowarsztaty, podczas których przygotujesz świątecznego ozdoby, stroiki oraz pierniki. Dzień później zapraszamy na panele sommelierskie pod nazwą „Lubuskie wina na świątecznym stole”. – Poczuj z nami magię Bożego Narodzenia – zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak.

W sobotę 14 grudnia w godz. 11.00-14.00 Lubuskie Centrum Winiarstwa w Zaborze zaprasza na Świąteczne enowarsztaty.

W programie:

- przygotowanie kartek świątecznych z wykorzystaniem starych pocztówek winiarskich,

- wykorzystywanie okolicznościowych pieczęci z motywami świąteczno-winiarskimi,

- przygotowanie świątecznych stroików z łozy,

- przyozdabianie butelek motywami świąteczno-winiarskimi,

- dekorowanie świątecznych enopierników - malowanie, przyozdabianie pierników w kształcie winnych gron i winogronowych liści.

W niedzielę 15 grudnia „Lubuskie Wina na Świątecznym Stole” w godz. 11.00-14.00. W programie degustacja komentowana win lubuskich, pn. Lubuskie wina w połączeniu z przystawkami na bazie produktów regionalnych.

Będzie można spotkać się z sommelierem – Łukaszem Głowackim – wicemistrzem Polskich Sommelierów 2019, będzie też panel sommelierski, pn.: Najlepsze wina na święta. Łączenie potraw świątecznych z winami - z sommelierem Tomaszem Kramerem – członkiem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Zapisy pod numerem telefonu: 68 320 01 12 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: lubuskie.pl

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u