Wypadek koło Lubska. Jedna osoba jest ranna. Droga zablokowana!

13 grudzień 2019
Autor: 
Wypadek koło Lubska. Jedna osoba jest ranna Redakcja/archiwum

Jedna osoba została ranna po wypadku na trasie Brody - Lubsko. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek, 13 grudnia, około godziny 16:00. Kierowca samochodu osobowego jechał drogą wojewódzką nr 289 w kierunku Lubska. Nagle w pobliżu miejscowości Chełm Żarski z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z trasy i uderzył w betonowy murek przy moście.

Zdaniem innych kierowców wszystko wyglądało tak, jakby mężczyzna zasnął za kierownicą. Pojazd czołowo uderzył w mur. - Przód osobówki został mocno zniszczony - relacjonuje świadek zdarzenia.

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym strażaków z OSP Brody. Przybył także zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki.

W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca osobówki. Mężczyzna był uwięziony w pojeździe. Strażacy musieli wykonać do niego dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych. - Poszkodowany znajduje się pod opieką medyków - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Droga wojewódzka nr 289 jest zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 20:00.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

Fot. OSP BrodyRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u