Potrącenie w Zielonej Górze. "Mężczyzna stał na środku drogi" (ZDJĘCIA)

13 grudzień 2019
Autor: 

W zielonogórskiej Zawadzie kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego. Zdaniem świadków stał on na środku drogi. Mężczyzna trafił do szpitala.

Służby otrzymały zgłoszenie w piątek, 13 grudnia, o godzinie 19:00. Kierujący samochodem marki Renault jechał ul. Zawada - Zielonogórska. Nagle zauważył mężczyznę, który miał stać na środku drogi. Kierowca próbował ominąć pieszego, ale było już za późno. Należy podkreślić, że do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych.

Poszkodowany tuż po zderzeniu upadł na drogę i był nieprzytomny. Przy mężczyźnie szybko zebrało się wiele osób, które powiadomiły służby i udzielały pierwszej pomocy.

Na miejsce wezwano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Przybył także zastęp straży pożarnej. Mężczyzna został opatrzony przez ratowników medycznych, a następnie przetransportowany do szpitala.

Policjanci cały czas ustalają okoliczności zdarzenia. Ulica Zawada - Zielonogórska jest zablokowana.


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u