Dwie osobówki zderzyły się na krajowej "22". Droga była zablokowana (ZDJĘCIA)

15 grudzień 2019
Autor: 
Dwie osobówki zderzyły się na krajowej "22" Fot. OSP Deszczno

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku dwóch samochodów osobowych na krajowej "22" na wysokości Łagodzina (gmina Deszczno). Trasa była zablokowana przez blisko dwie godziny.

Gorzowskie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w niedzielę, 15 grudnia. O godzinie 18:50 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Krasowcem zderzyły się dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla wpadł w poślizg, a następnie uderzył w prawidłowo jadącego Forda.

Osoby podróżujące pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu opuściły je o własnych siłach. Pomimo to na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz ochotników z Deszczna. Przybył także zespół pogotowia oraz patrol policji.

Do szpitala przetransportowano osobę podróżującą Fordem. Droga była zablokowana przez blisko dwie godziny.


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!


Przeczytaj też: Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Jedna osoba ranna. W akcji LPR (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u