Kalsk: Tragiczny nocny pożar mieszkania. Zginęła jedna osoba

16 grudzień 2019
Autor: 
Kalsk: Tragiczny nocny pożar mieszkania. Zginęła jedna osoba Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło nocny pożar mieszkania w Kalsku k. Sulechowa. W wyniku pożaru zginęła jedna osoba.

W poniedziałek, 16 grudnia, o godzinie 1:09, oficer dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania w miejscowości Kalsk, koło Sulechowa. - Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej. - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Z chwilą przyjazdu pierwszych zastępów pożar obejmował w całości jedno pomieszczenie w budynku dwupoziomowym o zabudowie bliźniaczej. W oknach powybijane były szyby. Strażacy ewakuowali z budynku jedną osobę, ciało drugiej znaleziono w pomieszczeniu, w którym rozwijał się ogień.

Przyczyny pożaru nie jest obecnie znana, jak nieoficjalnie ustał portal NewsLubuski.pl mogło dojść do wybuchu gazu.

Przeczytaj też: "Nocny wypadek policyjnego radiowozu. Dwóch policjantów w szpitalu"

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u