Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Jedna osoba ranna. W akcji LPR (ZDJĘCIA)

15 grudzień 2019
Autor: 
Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. W akcji LPR Redakcja

Na trasie S3 na wysokości Cigacic samochód osobowy uderzył w betonową konstrukcję. Jedna osoba jest ranna. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 15 grudnia, po godzinie 19:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jednego z samochodów osobowych jechał trasą S3 w kierunku Zielonej Góry. Nagle na wysokości Cigacic mężczyzna z nieznanych przyczyn wjechał na teren nowo budowanego mostu, gdzie uderzył w betonową konstrukcję z elementami metalowymi postawioną na drodze.

Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Do akcji zaangażowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. Jako że do zdarzenia doszło w porze nocnej, operacje lądowania oraz startu musieli zabezpieczać strażacy.

Ranny kierowca został opatrzony przez medyków, a następnie przetransportowany do zielonogórskiego szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że doznał on między innymi urazu klatki piersiowej.

Zdaniem innych kierowców teren budowy nie jest odpowiednio oznakowany. - Za kierowcą wjechało jeszcze kilka innych samochodów - relacjonuje świadek wypadku.


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!


Przeczytaj też: Dwie osobówki zderzyły się na krajowej "22". Droga była zablokowana (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u