Czad w gorzowskiej kamienicy. Powód? Uszkodzona terma gazowa

15 grudzień 2019
Autor: 
Tlenek węgla w gorzowskiej kamienicy Redakcja/archiwum

Uszkodzona terma gazowa przyczyną interwencji strażaków w kamienicy przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wielkopolskim. W jednym z mieszkań strażacy stwierdzili przekraczające stężenie tlenku węgla.

Gorzowscy strażacy zostali wezwani do kamienicy przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 101 w niedzielę, 15 grudnia, około godziny 17:00. Jeden z lokatorów poinformował, że w jego mieszkaniu prawdopodobnie ulatnia się tlenek węgla.

Na miejsce wysłano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. Strażacy przy użyciu detektorów wielogazowych potwierdzili podejrzenia mieszkańca. Czad wydobywał się z uszkodzonej termy gazowej.

Lokal szybko został dokładnie przewietrzony. - Nikt nie potrzebował pomocy medycznej - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj też: "Cichy zabójca" w Zbąszynku. Ewakuowano wszystkich mieszkańców

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u